Prada 15WS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model | PR 15WS |
| Color | Tortoise caramel/powder (01R0A6 ) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$28,390.00
Prada 15WS Sunglass—
$28,390.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model | PR 15WS |
| Color | Tortoise caramel/powder (01R0A6 ) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























