Ray-Ban 1972 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB1972 |
| Color | Legend Gold (919631) |
| Shape |
Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$4,126.50
Original: $11,790.00
-65%Ray-Ban 1972 Sunglass—
$11,790.00
$4,126.50



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB1972 |
| Color | Legend Gold (919631) |
| Shape |
Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























