Bvlgari 7039 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Bvlgari |
| Model No |
BV7039 |
| Color |
Black (501B1), Havana (504AN) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm (XXL) |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $8,817.20
Original: $25,192.00
-65%Bvlgari 7039 Sunglass—
$25,192.00
$8,817.20







Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Bvlgari |
| Model No |
BV7039 |
| Color |
Black (501B1), Havana (504AN) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm (XXL) |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |













