Bvlgari 8126B Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Bvlgari |
| Model No |
BV8126B |
| Color |
Black (901/8H) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$26,617.00
Bvlgari 8126B Sunglass—
$26,617.00




Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Bvlgari |
| Model No |
BV8126B |
| Color |
Black (901/8H) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |













