Bvlgari 8259 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Bvlgari |
| Model No |
BV8259 |
| Color |
Havana (50413) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm (S) |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$8,633.45
Original: $24,667.00
-65%Bvlgari 8259 Sunglass—
$24,667.00
$8,633.45



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Bvlgari |
| Model No |
BV8259 |
| Color |
Havana (50413) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm (S) |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |













