Eyepetizer Torino Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | TORINO |
| Color | GOLD (C.4–25) |
| Shape | Square |
| Material | METAL |
| Type | Full-Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
$10,535.00
Original: $30,100.00
-65%Eyepetizer Torino Sunglass—
$30,100.00
$10,535.00

Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | TORINO |
| Color | GOLD (C.4–25) |
| Shape | Square |
| Material | METAL |
| Type | Full-Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |























