Gucci 0956S Sunglass
@@@
| Brand | Gucci |
| Model No | GC0956S |
| Color |
Pink & Black (008) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
$7,035.00
Original: $20,100.00
-65%Gucci 0956S Sunglass—
$20,100.00
$7,035.00


Description
@@@
| Brand | Gucci |
| Model No | GC0956S |
| Color |
Pink & Black (008) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |























