Gucci 1077S Sunglass
@@@
| Brand | Gucci |
| Model No | GC1077S |
| Color |
Havana (002) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
$6,641.25
Original: $18,975.00
-65%Gucci 1077S Sunglass—
$18,975.00
$6,641.25


Description
@@@
| Brand | Gucci |
| Model No | GC1077S |
| Color |
Havana (002) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Country Of Origin | ITALY |























