Idee 2701 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Idee |
| Model No |
ID2701 |
| Color |
Black (C5), Purple (C3), Brown (C2) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $679.70
Original: $1,942.00
-65%Idee 2701 Sunglass—
$1,942.00
$679.70











Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Idee |
| Model No |
ID2701 |
| Color |
Black (C5), Purple (C3), Brown (C2) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country Of Origin | CHINA |





















