Idee 2783 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Idee |
| Model No |
ID2783 |
| Color |
Golden (C1), Silver & Purple (C3) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $913.50
Original: $2,610.00
-65%Idee 2783 Sunglass—
$2,610.00
$913.50







Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Idee |
| Model No |
ID2783 |
| Color |
Golden (C1), Silver & Purple (C3) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | CHINA |





















