Idee 2756 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Idee |
| Model No |
ID2756 |
| Color |
Blue Tortoise (C4), Black (C1) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $729.75
Original: $2,085.00
-65%Idee 2756 Sunglass—
$2,085.00
$729.75







Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Idee |
| Model No |
ID2756 |
| Color |
Blue Tortoise (C4), Black (C1) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | CHINA |





















