Idee 2769 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Idee |
| Model No |
ID2769 |
| Color |
Light Brown (C2), Silver & Purple (C3) |
| Shape | Hexagon |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 60 mm |
| Temple Length | 144 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $782.25
Original: $2,235.00
-65%Idee 2769 Sunglass—
$2,235.00
$782.25







Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Idee |
| Model No |
ID2769 |
| Color |
Light Brown (C2), Silver & Purple (C3) |
| Shape | Hexagon |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 60 mm |
| Temple Length | 144 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Country Of Origin | CHINA |





















