MAUI JIM 449H Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maui Jim |
| Model No | 449H |
| Color |
Havana (01) |
| Shape |
Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
$4,459.70
Original: $12,742.00
-65%MAUI JIM 449H Sunglass—
$12,742.00
$4,459.70

Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maui Jim |
| Model No | 449H |
| Color |
Havana (01) |
| Shape |
Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |























