MAUI JIM 633HS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maui Jim |
| Model No | 633HS |
| Color |
Matte Light Gold (16) |
| Shape |
Hexagon |
| Material | Nylon |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
$7,242.20
Original: $20,692.00
-65%MAUI JIM 633HS Sunglass—
$20,692.00
$7,242.20

Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maui Jim |
| Model No | 633HS |
| Color |
Matte Light Gold (16) |
| Shape |
Hexagon |
| Material | Nylon |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |























