Michael Kors 2079U Sunglass
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK2079U |
| Color | Dark Tortoise (333313), Brown Transparent (39383B) |
| Shape |
Square |
| Material |
Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 61 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $2,858.80
Original: $8,168.00
-65%Michael Kors 2079U Sunglass—
$8,168.00
$2,858.80





Description
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK2079U |
| Color | Dark Tortoise (333313), Brown Transparent (39383B) |
| Shape |
Square |
| Material |
Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 61 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























