Michael Kors 2199 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK2199 |
| Color | Amazon Green Tortoise (39538G) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$3,777.20
Original: $10,792.00
-65%Michael Kors 2199 Sunglass—
$10,792.00
$3,777.20


Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK2199 |
| Color | Amazon Green Tortoise (39538G) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























