Michael Kors 2215 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK2215 |
| Color | Black (30058G) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$3,777.20
Original: $10,792.00
-65%Michael Kors 2215 Sunglass—
$10,792.00
$3,777.20


Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK2215 |
| Color | Black (30058G) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























