Michael Kors 2235U Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK2235U |
| Color | Black (300587), Bosco (40063H) |
| Shape | Irregular |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $3,777.20
Original: $10,792.00
-65%Michael Kors 2235U Sunglass—
$10,792.00
$3,777.20





Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK2235U |
| Color | Black (300587), Bosco (40063H) |
| Shape | Irregular |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























