MOIST 1 DAY MULTIFOCAL
Power to be taken post checkout
- Daily Disposable Lens
- 30 Pieces Pack
Power Range
- Spherical : +6.00 to -9.00
- Addition : Low, High
@@@
| Product | Contact Lenses |
| Manufacturer | Johnson & Johnson |
| Brand | Moist |
| Disposability | Daily Disposable |
| Diameter | 14.2mm |
| Base Curve | 8.6 mm |
| Water Content | 58% |
| Material | Etafilcon A |
| Packaging | 30 Pieces Lens per box |
| Share your Power | Whatsapp Your Prescription @ 9007787761 or mail us at [email protected] |
Select Select Quantity
From $1,079.40
Original: $3,084.00
-65%MOIST 1 DAY MULTIFOCAL—
$3,084.00
$1,079.40

Description
Power to be taken post checkout
- Daily Disposable Lens
- 30 Pieces Pack
Power Range
- Spherical : +6.00 to -9.00
- Addition : Low, High
@@@
| Product | Contact Lenses |
| Manufacturer | Johnson & Johnson |
| Brand | Moist |
| Disposability | Daily Disposable |
| Diameter | 14.2mm |
| Base Curve | 8.6 mm |
| Water Content | 58% |
| Material | Etafilcon A |
| Packaging | 30 Pieces Lens per box |
| Share your Power | Whatsapp Your Prescription @ 9007787761 or mail us at [email protected] |


















