Prada 07YS Sunglass
| Brand | Prada |
| Model No | 07YS |
| Colour |
Honey Havana (VAU6S1), Abstract Orange (06V6O2)
|
| Shape | Irregular |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
Select Color
Select Material
Select Type
From $27,590.00
Prada 07YS Sunglass—
$27,590.00








Description
| Brand | Prada |
| Model No | 07YS |
| Colour |
Honey Havana (VAU6S1), Abstract Orange (06V6O2)
|
| Shape | Irregular |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |





















