Prada 26ZS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model No | PR26ZS |
| Color | Talc (17K08Z), Black (16K08Z) |
| Shape | Irregular |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $12,701.50
Original: $36,290.00
-65%Prada 26ZS Sunglass—
$36,290.00
$12,701.50





Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model No | PR26ZS |
| Color | Talc (17K08Z), Black (16K08Z) |
| Shape | Irregular |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















