Rayban 3682 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3682 |
| Colour | Arista (001/13), Gun Metal (004/Q2) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
Select Color
Select Material
Select Type
From $3,111.50
Original: $8,890.00
-65%Rayban 3682 Sunglass—
$8,890.00
$3,111.50







Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3682 |
| Colour | Arista (001/13), Gun Metal (004/Q2) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |





















