Rayban 3565 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3565 |
| Colour | Silver (003/3F) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
$4,161.50
Original: $11,890.00
-65%Rayban 3565 Sunglass—
$11,890.00
$4,161.50



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3565 |
| Colour | Silver (003/3F) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 20 mm |





















