Ray-Ban 3735 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3735 |
| Color | Black (002/B1), Gun Metal (004/78) |
| Shape | Aviator |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm, 60 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Width | 140 mm, 145 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190, |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $4,126.50
Original: $11,790.00
-65%Ray-Ban 3735 Sunglass—
$11,790.00
$4,126.50





Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3735 |
| Color | Black (002/B1), Gun Metal (004/78) |
| Shape | Aviator |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm, 60 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Width | 140 mm, 145 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190, |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















