Versace 2198 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Versace |
| Model | VE2198 |
| Color | Black (1002T3) |
| Shape | Phantos |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$20,617.00
Versace 2198 Sunglass—
$20,617.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Versace |
| Model | VE2198 |
| Color | Black (1002T3) |
| Shape | Phantos |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















