Dolce & Gabbana 2293 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dolce & Gabbana |
| Model No | DG2293 |
| Color | Gold (0213) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm (L) |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$5,851.30
Original: $16,718.00
-65%Dolce & Gabbana 2293 Sunglass—
$16,718.00
$5,851.30



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dolce & Gabbana |
| Model No | DG2293 |
| Color | Gold (0213) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm (L) |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















