Versace 2237 Sunglass
@@@
| Brand | Versace |
| Model No | VE2237 |
| Color |
Black (1433/T3) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$5,641.30
Original: $16,118.00
-65%Versace 2237 Sunglass—
$16,118.00
$5,641.30



Description
@@@
| Brand | Versace |
| Model No | VE2237 |
| Color |
Black (1433/T3) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















