Prada 08XS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model No | PR08XS |
| Color | Dark Tortoise (2AU6S1) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm (M) |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$21,790.00
Prada 08XS Sunglass—
$21,790.00




Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model No | PR08XS |
| Color | Dark Tortoise (2AU6S1) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm (M) |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















