Versace 4453 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Versace |
| Model No | VE4453 |
| Color |
Havana (108/87), Black (GB1/87), White (314/87), Transparent Purple (541987) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $5,982.20
Original: $17,092.00
-65%Versace 4453 Sunglass—
$17,092.00
$5,982.20











Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Versace |
| Model No | VE4453 |
| Color |
Havana (108/87), Black (GB1/87), White (314/87), Transparent Purple (541987) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















