Prada A09S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model No | PRA09S |
| Color | Black (1AB0A6),Mahogany(12O10D) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm (L) |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $12,246.50
Original: $34,990.00
-65%Prada A09S Sunglass—
$34,990.00
$12,246.50





Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model No | PRA09S |
| Color | Black (1AB0A6),Mahogany(12O10D) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm (L) |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















