Guess 7815 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Guess |
| Model No | GU 7815 |
| Color |
Violet (05B) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 61 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country of Origin | China / Vietnam |
| Manufactured At | China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |
$2,333.45
Original: $6,667.00
-65%Guess 7815 Sunglass—
$6,667.00
$2,333.45



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Guess |
| Model No | GU 7815 |
| Color |
Violet (05B) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 61 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country of Origin | China / Vietnam |
| Manufactured At | China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |























