Idee 2773 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Idee |
| Model No |
ID2773 |
| Color |
Dark Havana (C2), Dark Maroon (C3) |
| Shape | Rounded |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 147 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $2,235.00
Idee 2773 Sunglass—
$2,235.00








Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Idee |
| Model No |
ID2773 |
| Color |
Dark Havana (C2), Dark Maroon (C3) |
| Shape | Rounded |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 147 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | CHINA |























