Marc Jacobs 575/S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Marc Jacobs |
| Model No |
MJ 575/S |
| Color | Plum Gradient (J5G/3X) |
| Shape |
Irregular |
| Material |
Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
| Country of Origin | China |
| Manufactured At | China |
| Imported By | Safilo India Pvt. Ltd. |
$3,806.25
Original: $10,875.00
-65%Marc Jacobs 575/S Sunglass—
$10,875.00
$3,806.25


Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Marc Jacobs |
| Model No |
MJ 575/S |
| Color | Plum Gradient (J5G/3X) |
| Shape |
Irregular |
| Material |
Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
| Country of Origin | China |
| Manufactured At | China |
| Imported By | Safilo India Pvt. Ltd. |























