Ray-Ban 3694 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3694 |
| Color | Gun Metal (004/51), Gold (001/31) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $4,126.50
Original: $11,790.00
-65%Ray-Ban 3694 Sunglass—
$11,790.00
$4,126.50






Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3694 |
| Color | Gun Metal (004/51), Gold (001/31) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























