Ray-Ban 3736CH Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3736CH |
| Color | Silver (003J0), Gun Metal (92696O) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $6,156.50
Original: $17,590.00
-65%Ray-Ban 3736CH Sunglass—
$17,590.00
$6,156.50




Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3736CH |
| Color | Silver (003J0), Gun Metal (92696O) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























