Ray-Ban 4404M Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB4404M |
| Color | Blue (F6884L) |
| Shape | Irregular |
| Material | Nylon |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm (L) |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details |
LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$13,990.00
Ray-Ban 4404M Sunglass—
$13,990.00




Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB4404M |
| Color | Blue (F6884L) |
| Shape | Irregular |
| Material | Nylon |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm (L) |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details |
LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























