Swarovski 6003 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Swarovski |
| Model | SK6003 |
| Color | Havana (100213), Opaline Blue (10354L), Black (100111) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $4,275.95
Original: $12,217.00
-65%Swarovski 6003 Sunglass—
$12,217.00
$4,275.95








Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Swarovski |
| Model | SK6003 |
| Color | Havana (100213), Opaline Blue (10354L), Black (100111) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























