Vysen CADEN Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | CADEN |
| Color | Gun-Rose Gold (CD-1), Gun-Silver (CD-3) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $11,765.60
Original: $33,616.00
-65%Vysen CADEN Sunglass—
$33,616.00
$11,765.60





Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | CADEN |
| Color | Gun-Rose Gold (CD-1), Gun-Silver (CD-3) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |























