Vysen ENZO Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | ENZO |
| Color | Green (EZ-5) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full rim |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
$11,334.40
Original: $32,384.00
-65%Vysen ENZO Sunglass—
$32,384.00
$11,334.40


Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | ENZO |
| Color | Green (EZ-5) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full rim |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |























