Vysen MARCUS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | MARCUS |
| Color | Rose Gold/Gun ( MA-4 ), Blue/Silver (MA-2), Gun-Rose Gold (MA-1 ) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $11,519.20
Original: $32,912.00
-65%Vysen MARCUS Sunglass—
$32,912.00
$11,519.20








Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | MARCUS |
| Color | Rose Gold/Gun ( MA-4 ), Blue/Silver (MA-2), Gun-Rose Gold (MA-1 ) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |























