Burberry 3125 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model No | BE3125 |
| Color | Gold (101773) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $5,116.30
Original: $14,618.00
-65%Burberry 3125 Sunglass—
$14,618.00
$5,116.30


Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model No | BE3125 |
| Color | Gold (101773) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















