Burberry 4390 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model No | BE4390 |
| Color | Black (30018G), Dark Havana (300213) |
| Shape | Phantos |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 47 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 25 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $5,798.80
Original: $16,568.00
-65%Burberry 4390 Sunglass—
$16,568.00
$5,798.80







Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model No | BE4390 |
| Color | Black (30018G), Dark Havana (300213) |
| Shape | Phantos |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 47 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 25 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















