Burberry 3131 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model No | BE3131 |
| Color | Black (1337/8G), Gray (1109/8G) |
| Shape | Round |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $4,985.05
Original: $14,243.00
-65%Burberry 3131 Sunglass—
$14,243.00
$4,985.05







Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model No | BE3131 |
| Color | Black (1337/8G), Gray (1109/8G) |
| Shape | Round |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















