Burberry 4346 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model No | BE4346 |
| Color |
Black (3942/8G) |
| Shape | Irregular |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$5,116.30
Original: $14,618.00
-65%Burberry 4346 Sunglass—
$14,618.00
$5,116.30


Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model No | BE4346 |
| Color |
Black (3942/8G) |
| Shape | Irregular |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















