Burberry 4366 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model No | BE4366 |
| Color |
Striped Brown (398113) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$4,407.55
Original: $12,593.00
-65%Burberry 4366 Sunglass—
$12,593.00
$4,407.55



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model No | BE4366 |
| Color |
Striped Brown (398113) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















