Elvis 235 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Elvis |
| Model | ELS235 |
| Color | Brown, Blue, Maroon |
| Shape | Butterfly |
| Material | Shell & Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 141 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $1,942.00
Elvis 235 Sunglass—
$1,942.00












Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Elvis |
| Model | ELS235 |
| Color | Brown, Blue, Maroon |
| Shape | Butterfly |
| Material | Shell & Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 141 mm |
| Bridge Width | 21 mm |























