Elvis 239 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Elvis |
| Model | ELS239 |
| Color | Black |
| Shape | Butterfly |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 137 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
$1,942.00
Elvis 239 Sunglass—
$1,942.00




Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Elvis |
| Model | ELS239 |
| Color | Black |
| Shape | Butterfly |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 137 mm |
| Bridge Width | 16 mm |























