Emporio Armani 2107 Sunglass
@@@
| Brand | Emporio Armani |
| Model No |
EA2107 |
| Color |
Matte Brown (3049/13), Brown (3001/13) |
| Shape |
Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $3,462.20
Original: $9,892.00
-65%Emporio Armani 2107 Sunglass—
$9,892.00
$3,462.20







Description
@@@
| Brand | Emporio Armani |
| Model No |
EA2107 |
| Color |
Matte Brown (3049/13), Brown (3001/13) |
| Shape |
Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















