Emporio Armani 2139 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Emporio Armani |
| Model No |
EA2139 |
| Color |
Matte Gun Metal (300387), Matte Black (300187), Matte Rose Gold (3004/5) |
| Shape |
Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $10,192.00
Emporio Armani 2139 Sunglass—
$10,192.00









Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Emporio Armani |
| Model No |
EA2139 |
| Color |
Matte Gun Metal (300387), Matte Black (300187), Matte Rose Gold (3004/5) |
| Shape |
Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















