Emporio Armani 4180 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Emporio Armani |
| Model No |
EA4180 |
| Color |
Matte Blue (508/86G) |
| Shape |
Pillow |
| Material | Shell |
| Type | Half Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 150 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$3,226.30
Original: $9,218.00
-65%Emporio Armani 4180 Sunglass—
$9,218.00
$3,226.30



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Emporio Armani |
| Model No |
EA4180 |
| Color |
Matte Blue (508/86G) |
| Shape |
Pillow |
| Material | Shell |
| Type | Half Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 150 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















